E-mail: biuro@madoffice.pl

Referencje

Pani Danuta sumiennie wypełnia swoje usługi księgowe, przesyłając w terminie wszystkie potrzebne dokumenty.

Marcin Kowalczyk /
Właściciel Agencji SEO.

Gwarancja na świadczone usługi

„ MAD OFFICE” jest rzetelnym partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo prowadzić działalność gospodarczą w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, który zapewniamy poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych, finansowych, kadrowo –płacowych oraz szkoleń BHP na najwyższym poziomie.

Gwarancją naszych usług jest wieloletnie doświadczenie, odpowiadanie na potrzeby klientów oraz nieustanny rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam działania, odciążając tym samym Państwa i ułatwiając realizację swoich celów biznesowych.

Zapewniamy wysoki standard usług , poufność oraz ochronę danych osobowych.

Państwa dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy i w zakresie, jaki jest niezbędny dla wywiązania się z jej postanowień z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ustalonych przepisami prawa.

Wykorzystujemy oprogramowanie finansowo-księgowe firmy INSERT- Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant,  SŁONie Reprezentujemy klienta przed organami skarbowymi i ZUS.